LaXi0rCZ

Neznáte složení irského krému z automatu Delikomat nebo aspoň složení podobné kávy, abych si ji mohl udělat i doma?

Dobrý den, ve škole máme automaty Delikomat a v něm si kupuji irský krém. Neznáte někdo složení nebo aspoň podobné složení téhle kávy abych si ji mohl udělat i doma? Nebo co by se dalo koupit v obchodě, aby to mělo co nejpodobnější chuť? Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

moje rada zní. koukni se do odpadkového koše vedle automatu a najdi tam sáček od té kávy, který tam doplňovač vyhodil.je připravována z instantního prášku a složení na tom bude jistě napsané. nakonec doplňovač, který tam jezdí denně, Ti to eventuálně řekne.

dnes jsem hodil sondu a přečetl jsem si složení přímo ze sáčku Irisch Creme, který se sype do automatu Delikomat. sušené mléko, aroma alkoholu a pak mraky škrobů a éček

Další odpovědi
Drap

Přečti si zde :
http://www.al­koholesence.cz/al­koesence-cz/eshop/2-1-Likerove-esence/0/5/460-Irsky-krem

LaXi0rCZ

boreczech: díky, ale doplňovače u toho nepotkávám. Buď chodí moc brzo nebo až po škole

Drap: Na internetu jsem takhle složení hledal, ale irský krém má ve všech složeních whiskey a tu v té školní necítím. Takže usuzuji, že to má s pravou irskou společný jen název. Proto se ptám tady aspoň na podobnou