led

Slnko a nudisti. Je opaľovanie, kúpanie nudistov na vyhradených priestoroch priestupok?

Pýtam sa v súvislosti s článkom:
„I v Praze se lze jít opalovat na nudu“
http://prazsky­.denik.cz/zpra­vy_region/i-v-praze-se-lze-jit-opalovat-na-nudu20110706.html
a otvorený list na reakciu mestských strážnikov v Prahe
„Proč Městská policie v Praze šikanuje nudisty?“
http://candigli­ota.blog.respek­t.ihned.cz/c1-59773570-proc-mestska-policie-v-praze-sikanuje-nudisty
Leto sa blíži…
Môj názor je, ak sa tak deje na vyhradenom priestore, je to v poriadku.
Aký je váš názor?

Nejlepší odpověď
iceT

Také se domnívám,že je to v pořádku,pokud jsou nudisté na vyhrazeném místě,akorát horší je to,když je nuda pláž těsně vedle nenuda koupaliště nebo pláže.

Další odpovědi
Drap

Na vyhraqzených místech určitě ne. Proto jsou také vyhrazena.

Damiana

Nemám s nudismem problém. Asi to bude tím, že jsem pravidelná saunařka:-)
Mám takovou zkušenost, že nahota obvykle vadí těm lidem, kteří mají s tou svou vlastní problém. A obvykle to bývají i problémy se sexualitou a intimitou jako takovou. Nebo mají mindrák ze svého těla (zejména některých „částí“…) Pochopitelně nevyzdvihuji exhibouše ani šmíráky. Ale mít opálená ramínka (nejen:-) – to také není můj styl…
Takže – benga by se měla zaměřit spíš na zloděje a cikány, než na neškodné naháče, holé jako prst, kteří „kradou“ jenom slunce…:-))