jjj123456789

Šli byste přes poušť raději s Ježíšem nebo Mohamedem?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
klumprt

s Mohamedem

Z bezpečnostních důvodů bych si vybral Mohameda. Myslím, že by dokázal lépe odvrátit případný útok loupežnivých hord. Pokud jde o to s kým bych si chtěl povídat cestou přes poušť, tak Richardem Dawkinsem.

Další odpovědi
Putin

s Mohamedem

S Mohamedem, jelikož on existoval. Navíc ty jeho bojové a všeobecně orientační schopnosti by na cestě určitě nepřišly nazmar ;)

dědapetr

s Ježíšem

Nevidím důvod proč bych měl chodit přes poušť,když ji mohu přeletět letadlem.

anonym

s Ježíšem

Doplňuji:
S Ježíšem,protože by mě hned po narození dušeně znásilnil a skrze křest ocejchoval.

anonym

s Ježíšem

Doplňuji:
Špatná anketa,když není jiná možnost volby:
Nešel bych ani s jedním,jelikož ani jeden neexistuje.

wertos1

s Ježíšem

uccello

s Ježíšem

Ani s jedním, šel bych sám.

nnn1

s Ježíšem

Ježíš by se dokázal ubránit loupeživé tlupě. I kdyby jenom tak, že by požádal svého Otce o legie andělů (Matouš 26:53). Když by to byla Boží vůle (Matouš 26:39), tak by je mohl vyslat, či nás jinak zachránit (třeba je zmást, či na ně seslat kameny z nebe – obojí je zaznamenáno v Bibli, že to Bůh někdy udělal).

novvem

s Ježíšem

arygnoc

mne by ako spoločnosť stačila claudia schiffer.
asi som málo duchovne založený. :DD

;-Q

gecco

Ta sa ti páči???

arygnoc

viac ako štiková (ktorákoľvek).

;-Q

marci1

Já bych šla s karavanou, abych měla co jíst a pít. 🙂

gecco

Nemohl bych si namísto Ježíše ´vybrat´ Mojžíše???
😁

kapka

A nejsi ty nejakej vybiravej? :DDD

gecco

Su…
😉
Já si mezi Ježíšem a Mohamedem – k snídani, vyberu tlačenku s cibulí a nebo chleba s máslem…
;-DD

kapka

:DD