Avatar uživatele
zvonisek

Sledujete televizi stanici Šlágr?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 2106 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
valerietunov

Odpoveď byla označena jako užitečná

Dost lidí co používají internet tak na Šlágr nekoukají ale znám lidi co poslouchají horší věci než dechovkou pokud se to někomu líbí tak proč ne… Ale já osobně ne

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zvonisek Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sesednizkola

Ano občas, vždycky žasnu, jak je to krásně blbý a často se od toho nemohu odtrhnout. Některé hudební výstupy jsou opravdová žumpa.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Nesleduji. Někomu, hlavně starším lidem se to líbí a pomáhá jim to třeba snášet samotu. Jsou tam melodické, optimistické písničky. Na ostatních kanálech chybí hudba jiných stylů, jako např. lidovky, dechovky, šanson, jazz ap. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ne.
Nesleduji žádnou televizi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… televizi nesleduju, neb ji nemám, ale myslím si, že nijak nevybočuje z normy, na čt dávaj i horší věci …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Souhlasím s valerietunov, já jsem přesně ten typ posluchače, který využívá internetová rádia. I když mám poměrně široký záběr, tak tu tristní muziku na Šlágru fakt nemusím. Na IR si vždycky můžu vybrat přesně ten žánr, na který mám zrovna chuť.

Honzo, no dovol?! Já jsem sice starej dědek a když odcházím z muzea, tak se spustí alarm. Ale jsem moderní dědek!

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Televizi sleduji zřídka, Šlágr TV ani nechytám a upřímně mi to nevadí. Není to můj oblíbený styl. Nejraději poslouchám jazz, swing, elektro swing.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Jedna urozená dáma pražské elity co svého času naháněla k volbám by pravila, – děda s bábou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza10

TV šlágr je pro staré lidi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Malvíno, je to možné? Ty máš můj vkus! Ale nevím co je elektro swing. Můžeš mi poslat nějaký odkaz, co z toho se ti líbí?

před 2105 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

Pošlu zprávu 🙂

před 2105 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek