zvonisek

Sledujete televizi stanici Šlágr?

Nejlepší odpověď
valerietunov

Dost lidí co používají internet tak na Šlágr nekoukají ale znám lidi co poslouchají horší věci než dechovkou pokud se to někomu líbí tak proč ne… Ale já osobně ne

Další odpovědi
sesednizkola

Ano občas, vždycky žasnu, jak je to krásně blbý a často se od toho nemohu odtrhnout. Některé hudební výstupy jsou opravdová žumpa.

marci1

Nesleduji. Někomu, hlavně starším lidem se to líbí a pomáhá jim to třeba snášet samotu. Jsou tam melodické, optimistické písničky. Na ostatních kanálech chybí hudba jiných stylů, jako např. lidovky, dechovky, šanson, jazz ap. 🙂

ivzez

Ne.
Nesleduji žádnou televizi.

Mc Merkurion

… televizi nesleduju, neb ji nemám, ale myslím si, že nijak nevybočuje z normy, na čt dávaj i horší věci …

Kepler

Souhlasím s valerietunov, já jsem přesně ten typ posluchače, který využívá internetová rádia. I když mám poměrně široký záběr, tak tu tristní muziku na Šlágru fakt nemusím. Na IR si vždycky můžu vybrat přesně ten žánr, na který mám zrovna chuť.

Honzo, no dovol?! Já jsem sice starej dědek a když odcházím z muzea, tak se spustí alarm. Ale jsem moderní dědek!

Malvína

Televizi sleduji zřídka, Šlágr TV ani nechytám a upřímně mi to nevadí. Není to můj oblíbený styl. Nejraději poslouchám jazz, swing, elektro swing.

Drap

Ne

plebs

Jedna urozená dáma pražské elity co svého času naháněla k volbám by pravila, – děda s bábou

honza10

TV šlágr je pro staré lidi.

Kepler

Malvíno, je to možné? Ty máš můj vkus! Ale nevím co je elektro swing. Můžeš mi poslat nějaký odkaz, co z toho se ti líbí?

Malvína

Pošlu zprávu 🙂