Byl by u nás úspěšný TV kanál pro psy?

V USA vysílá oblíbený DogTV , který sledují psi v době nepřítomnosti majitele a zahání tak stesk a nudu. Nic se nemusí dabovat, nevysílají se reklamy, prostě pohoda.
www.mediar.cz/proc-zacala-v-usa-vysilat-televize-pro-psy/

Nejlepší odpověď
Damiana

Proč ne. Tady se už ujme kdejaká blbost. Když se to lidem dobře naservíruje, jdou jako ovce. Každý sleduje „ty dokumenty na čété dvojce“ a Babovřesky mají extra návštěvnost.
Kdysi jsem se ptala, zda by měl u nás šanci TV kanál pro seniory. Kdekdo se vzpouzel jak mu televize nesmí pomalu ani za roh baráku a ejhle! Rok se s rokem sešel a kdekdo se „chlubí“ tím, jak sleduje Šlágr a Pohodu. Takže s Dog TV bych se ani nedivila. Spíš ti to nikdo nepřizná…:-)
Ale na druhou stranu – psi mají větší rozum než lidé, takže ti by je museli jedině nacpat do klece a šoupnout před tu bednu, jinak nevím. Takže nakonec je to zase o „páníčcích“…:-) Jako každá pitomost…:-))

Další odpovědi
zjentek

tv kanál pro psy ..tak se nad tím trochu hlouběji zamyslete ..dejte si minutu ..co? ..pořád se to jeví v pořádku? ..je to fakt dobrý nápad?

Drap

Myslím že nebyl. Ani kdyby bych, tak bych to určitě psům nepouštěl. Je to zhovadilost. Dlouhodobé sledování TV neprospívá ani lidem.

dudu

Bohemico věřte, že si Vaší osobnosti a většiny názorů vážím. Tentokráte jste mě ovšem hodně šokovala a v dalším se raději jen připojuji k názory kolegu zjenteka.....

RyuzakiKate

Tak když už jsou i hotely pro psy… Bože, bože.

briketka10

tak já sice nemám psa, ale kočičáka, když nejsem doma, má od rána puštěný
rádio je zvyklej se mnou poslouchat i poměrně hlasitou hudbu na Beatu a klipy
na netu, taky kouká na vše co se hýbe, když zapípaj ptáčci a hlavně zamňoukaj
číči, mám spešl kolekci, kterou mu pouštím, ale těma kočičkama ho nechci dráždit já si jen vezmu takový mávátko a běháme spolu po pokoji a povídám mu hledej kočičku, když tu mám oba i ségřinýho psa, tak hledaj ty kočky spolu a pejsek štěká pak vyje, jako vlk :))
ten můj moula jednou šmátral na monitor a chtěl chytit zas papouška v kleci :D
je s těma zvířátkama prostě švanda žejó..

Bohemico,
to máš pravdu, s tou přírodou, jak přijde ségra na kafčo chce pustit ZOOM
já už ji moc nesleduji, zjistila jsem, že se ty pořady opakují, nebo nevím..
Ufíkovi se to někdy líbí, ale pozor, když tam zařve slon, lev nebo ho něco
vzbudí, tak se dost lekne a už se mu to samozřejmě nelíbí..
zamotá se do klubíčka vedle mě a spinká :)

anonym

Briketko, zrovna minulý týden běžel film, no velmi pochybné kvality (Marmaduke), ale já ho musela v repríze svým psům pustit a raději jít dělat něco užitečnějšího. Sledovali to úplně nadšeně dobrou hodinu, pak je něco rozptýlilo nebo je to prostě přestalo bavit. „Malá farma“ je také oblíbená :)) Prostě si myslím, že „psí tv stanice“ by měla možná větší sledovanost než jiné zbytečné kanály ( Smíchov, Fanda, Telka ap.) a možná i vyšší kvalitu. Pobavilo mě, že ten nápad a celkově sledování TV odsuzují lidé, kteří buďto nežijí v domácnosti se zvířaty a navíc dřepí celé dny u „neškodlivého“ PC.

anonym

Nepřijde mi to tak úplně mimo. Každý, kdo sdílí domácnost se psem ví, že psi „sledují“ pořady. Moji oblibují zvláště přírodopisné dokumenty. Sama když odcházím občas nechám televizi nebo rozhlas puštěný právě pro ně, aby věděli, že se za chvíli vrátím! :)) Když je ten speciální kanál bez reklam a vybrané pořady natočené jinou perspektivou, proč ne?

Damiana

Náš pes nenávidí jednoho(!) komisaře Rexe. Ale úplně ho vyhledává (takový klasický Salieriho komplex:-). Ten pes nemusí ani zaštěkat (to už je vrchol), jenom trochu nahlas dýchá, nějak „kvíkne“ a náš trpajzlík je nepříčetný. Řve a lítá kolem televize, že by na něj byla pyšná pohraniční stáž! 🙂 Ale vydrží u bedny celých těch padesát minut, jen během reklamy se „jde“ napít a sezobne pár piškotů (na uklidnění a sílu:-)
Podotýkám, že to musí být první díly (s Moserem), má alergii speciálně na představitele Rexe z těchto epizod, další psi, kteří ho hráli potom, už mu jsou buřt (ty on nerad:-)))

anonym

Damiana: No vidíš! Také mě mají teriéři. :)) Jeden můj teriér je zatížený na ptáky. Venku se za nimi honí (marně), ale u sousedovic slepic se má na pozoru, protože jí ještě jako štěně jejich kohout prohnal. Od té doby oblibuje pořady s ptáky a přesně pozná, kdy se jedná o malé ptáky a kdy jde do tuhého. Nedávno byl dokument o harpyji a to si ta mrňa vůbec nebyla jistá životem . :))