Bedy

Co říkáte na Prima ZOOM?

Včera ve 20:00 začala vysílat Prima ZOOM. Co myslíte, je to jen další kanál anebo po dlouhé době budeme mít nový program? Podělte se o názory…

Nejlepší odpověď
anonym

Konečně po delší době přišel program - Prima ZOOM

Doplňuji:
Mám rád takové pořady.

Další odpovědi
briketka10

Konečně po delší době přišel program - Prima ZOOM

jo sleduju teď ty sauropody a bezva :o)
Doplňuji:
ségra je nadšená sleduje jen tyhle pořady
hlavně historii já i válku, včera jsem čučela
na přírodu KRÁSA :D

mosoj

Konečně po delší době přišel program - Prima ZOOM

Kdo má příjem placeného programu Diskovery nebo Spektrum ví o co se jedná. Nyní již nemám důvod pořizovat si satelit . Kanál jsem měl naleděný již asi měsíc a těšil jsem se. Vypadá to, že téměř na nic jiného koukat nebudu. Pro zábavu si vždy na chvilku přepnu na Šlágr TV a zase zpět. Pak už zbývají jenom zprávy a na nic jiného se koukat nemusím.

Prima Zoom je běžně dostupná na silných stávajících vysílačích multiplexu 3. Takže je bezplatně dostupná po celé republice a Šlágr tv i na Slovensku.

Ar

Konečně po delší době přišel program - Prima ZOOM

Super, bomba atd atd. Konečně kanál, který se nechá sledovat bez nutnosti placení poplatků SkyLinku.
Od té chvíle co začla ZOOM vysílat. jiný kanál nesleduji.

huxa

Zdržuji se hlasování

Doplňuji:
ještě jsem se nedíval, co tam dávají, ale je to vážně jen další prima…

Drap

Zdržuji se hlasování

Nechytám, nemáme tady signál. Podle anonce by se mi to asi líbilo.

zdeny

Konečně po delší době přišel program - Prima ZOOM

Doplňuji:
ještě pár podobných televizí a ruším satelit který mám kvůli dokumentům, discovery, viasat, spektrum…

naklad

Prima ZOOM je zase další kanál po boku Prima Love, Nova Smíchov, apod.

anonym

Konečně po delší době přišel program - Prima ZOOM

Našel jsem díky dokumentárním filmům, proto se dají najít nové zajímavosti. Něco jak Discovery.

briketka10

taková práce by mě bavila
našli T.REXE největšího :)