VaclavZeman

Sledujete soutěž Na lovu?

Dneska mi odpadla doučka na poslední chvíli, tak jsem s přáteli sledoval pořad „Superlov“. Vysvětlili mi celý koncept a připadá mi to i zajímavé.

Co vy? Sledujete? Máte to rádi? Děkuju.

Nejlepší odpověď
jirka F

Ano, jsem věrný fanoušek.

Další odpovědi
GM

Ano, sleduji i Superlov, moc se mi líbí. Ondřeje Sokola v téhle soutěži obdivuji, i když předtím jsem ho moc nemusela.

quentos

Nesleduju.

Drap

Sleduji, ale jen nepravidelně. Připadá mě to zábavné, poučné se spoustu nových zajímavých informací.

marci1

Ne. Bavilo by mě to, kdyby to nebylo takové dost stresové. Už třeba ten název „finálová štvanice“. Sokola je mi až líto, jak rychle musí ty otázky „odemlít“. 🙂

zjentek

Co to je? A kde?

Emefej

Nesleduji. Viděl jsem část jednoho dílu a nějak se mi nepodařilo pochytit pravidla. Moderátor na mě působil silně nesympaticky.

paul1

Nesleduji, ani nevím, kde to běží. Díky za oznam.

VaclavZeman

Je to na TV Nova, snad každý pracovník den před Ulicí a v neděli po osmé večer je Superlov. Děkuju.

jirka F

Je to v sobotu po osmé hodině večer.Ne v neděli. 🙂

VaclavZeman

Pravda, děkuju. 🙂