ahold

Sledujete seriál „Ulice“? Všimli jste si tohoto?

Zatímco si v salonu povídají Blanka s Veronikou, kdosi venku vykrade auto, sebere asi kabelku a uteče.
Myslíte, že je to záměr scénáře, nebo se podařilo náhodně zdokumentovat trestný čin?

Nejlepší odpověď
elkon

Seriál se točí v atelierech a vše má svůj význam. Takže i to, co se tam odehrává „na ulici“, je řízené,

Další odpovědi
anonym

podobné věci tam vkládají buď kvůli pozdějšímu vývoji ve scénáři nebo jen proto aby o tom lidé vedli zapálené diskuse na internetu, říká se tomu Guerillový marketing … hoďte to za hlavu 🙂

led

Počas nakrúcania filmov sa dáva pozor, aby nič, čo do záberu nepatrí tam nebolo, aj keď občas preletí lietadlo nad praľuďmi, alebo hrdina v stredoveku nosí digitálne hodinky. Podobne aj v „Ulici“ počas monitoringu záberov sa kontrolovalo aby tam nebolo nič, čo nie je scenárom a režisérom predpísané.
Verte, ak by krádež bola skutočná, použilo by sa to aj v reklame k tomuto seriálu.

Edison

Nesleduju, ale je to ve scénáři. Nenatáčí se na veřejnosti!!! Když to máš tak zmáklý, měla bys tohle vědět.

quentos

Nesleduju, takže nevšiml.

Arne1

Ulice? Vo čem to je ?

ahold

Edison,
na rozdíl od tebe scénář neznám, proto se ptám zde. Vždycky se najde nějaký děd Vševěd, který vysvětlí, poradí.

nyjono

A ty si myslíš, že někdo ze zdejších scénář zná?

Edison

A ono je potřeba znát scénář, když je to točené v kompletně řízeném prostředí – v atelierech??? To nemyslíš vážně. Vše, co se tam odehrává je jasně předem dáno a to scénářem. Proto netřeba scénář znát.

Edison

Nepotřebuji znát scénář a nemusím tenhle brak sledovat abych věděl, že je to točený mimo veřejná místa, ulice je fiktivní, postavená v uzavřeném prostoru.

Mnohem horší jsou ti, kdo něco „žerou“, ale pouze povrchně.

ahold

I Sybila by ti záviděla. 😁

Edison

Na tom není co k závidění.