sejtanka

sledujete právě ted pořad"autoškola národa"?

Pokud ano,myslíte si,že vám to něco dá?
Doplňuji:
pro Franku:no to řekl ten pravý..:-)

Nejlepší odpověď
SajmonModer

mosoj: A na zelenou hlavně už jeď!

Další odpovědi
mosoj

Ano právě jsem se dozvěděl, že mám na červenou zastavit. To jsou mi novoty o tom jsem neměl ani tušení.

franku

Tobě osobně to nedá nic,protože čumíš jen do monitoru a ne na TV!

Děda Louda

Ne.

emba5

No díval jsem se a v pohodě, přesto jsem se na něčem nachytal,pro ty co už jezdí dýl,ale ne prof.to určitě upozorní na bo co se změnilo.takže +

terry

Dívala jsem se a od teď budu pirátům silnic říkat, že jezdí jako Ringo Čech.