Sledujete politické pořady na Barrandově?

Jak hodnotíte jejich kvalitu v průběhu času (moderování, výběr hostů, pestrost názorů, výběr témat)?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nesleduji vůbec, protože...

Vidím Soukupa a otvírá se mi kudla v kapse.

Další odpovědi
Edison

Nesleduji vůbec, protože...

Cokoli z produkce TV Barrandov je totální snůška hnoje samoředitele, moderátora, dramaturga, reportéra, režižéra v jednom. Už když si vezmeš jak sám sobě platí za reklamu. Tomu se říká pračka a nedostatek financování samotné TV z reklam. I to o něčom svědčí. V zásadě se ani netají naprostou jednostranností. Takhle TV vypadat opravdu NEMÁ.

mosoj

Mám jiný názor a podělím se o něj v mžiku!

Když už mně nějaký pořad o politice zaujme, tak ho sleduji doma.

Malvína

Nesleduji vůbec, protože...

Barrandov nemám ráda. Soukup mě vytáčí a celý tento kanál je trapný!

Drap

Mám jiný názor a podělím se o něj v mžiku!

Mám jiný názor a podělím se o něj v mžiku!

ElonMusk

Záleží, protože...

Rozhovory s inženýrem Zemanem jsem nesledoval, to byly kecy v kleci. Zeman se neumí vyjadřovat. Soukupa jsem nikdy nesledoval, ale nedávno jsem viděl Arénu, kam si pozval Xavera a Šídla. To byla dobrá diskuze.