Dick

sledování sportovních přenosů

na kterých stránkách bych mohl tuto neděli sledovat live závody F1????

Odpovědi
anonym

Já vám doporučím takovou fintu, je to moc tajné tak to nikomu hlavně neříkejte! Otevřete si prohlížeč a do toho zadejte hrozně tajnou adresu Google.com (hlavně jí prosím nikomu neříkejte) a na Vás vybafne takové políčko do něj napište co hledáte tedy u Vás F1 Live a dejte hledat. Hned ten první odkaz ( http://f1-live.eu/f1-live-tv/ ) a tam si najdete odstavec – Live timing. Je tam pouze jeden odkaz, který vede přímo na zápasy F1, ale pro sledování musíte být registrován.

Ale moc Vás prosím – nikomu to nedávejte ten odkaz na google jelikož přeci jen to nikdo nezná tak nechceme mít konkurenci.

bolak

Tady toho bevá hodně > http://www.stre­amhunter.eu/mo­tor-sports-live-streaming-video.html stačí navolit „motor sports“ a pokud bys to tam nenašel, tak ještě to může bejt v sekci „other“.

Jinak F1 je hodně sledovaná co se týče hazardu, takže v každý lepší internetový sázkovce vysílaj online přenosy, stačí se zaregistrovat. Jinak je teoretická šance v kamenný sázkovce Tipsportu, pokud žiješ ve městě, na některejch pobočkách maj několik obrazovek, ale bude to nastojáka, protože musíš těch několik hodin co se to pojede předstírat že vyplňuješ tiket.