T HQ

Může hygiena sledovat moje pohyby po tom, co jsem byl na PCR (pozitivní) a vyplnil sebetrasovácí formulář?

Dobrý den
Může hygiena sledovat moje pohyby po tom, co jsem byl na PCR (pozitivní) a vyplnil sebetrasovácí formulář? Já nemám nijak v úmyslu opustit izolaci, jenom patám ze zvědavosti.

Odpovědi
_Bůh_

Já mám za to, že jsou dosti bezradní.

Arne1

myslíš českou nebo čínskou ? Číňané by to určitě zvládli, u našich o tom mám silné pochybnosti

Pepa25

Sledovat ve smyslu policejního sledování nebo napíchnutí telefonu samozřejmě ne 😉 Ale pokud někam půjdete a nějaký v budoucnu nakažený vás v rámci jeho trasování uvede jako kontakt („na té oslavě vedle mě seděl T HQ“), tak máte problém …

zjentek

Tak pokud chce mít člověk 100% jistotu, že ho nesledují, musí zlikvidovat mobil, kreditní karty a na veřejnosti se pohybovat v přestrojení. Osobně bych rozšlapal i MP4, pokud by měla wifi.

T HQ

Kamarád dostal izolaci. Pak musel jít nakoupit, protože mu došel jídlo. Následně mu zavolala hygiena s otázkou proč opustil izolaci. Nějak to vyřešil a nedostal pokutu.

_Bůh_

Tak si na nákup zapnout v mobilu Letadlo 🙂