Mr. Marek

Sledovali jste v rámci televizního programu satirický pořad ,,Politické harašení aneb S politiky stále netančíme"?

Tento pořad moderoval Miroslav Šimek se Zuzanou Bubílkovou. Byla to kvalitní satira podle vás?

Nejlepší odpověď
Kelt

Sledoval jsem to skoro pravidelně. Jestli to bylo kvalitní nemohu posoudit, protože tu politiku tak moc nesleduji. Ale byla satira Gumáci, pak to skončilo. A další , ale nevzpomenu si na název.

Další odpovědi
Justin1

Ano, sledoval jsem to, měl jsem to rád a nahrával jsem si ty rokenrolové písničky, co se tam hrály.

Šimek nebyl Miroslav, ale Miloslav.

Kepler

Kvalitní satira by to mohla být, ale ne v podání Bubílkové. Nevím proč, ale přila mi protivná a měla špatný hlasový projev. Přišlo mi, že po smrti Šimka jen těžila z jeho popularity.

paul1

Sledoval pravidelně. Šimek se mi moc líbil, i ta Bubílková (Bubu) byla celkem snesitelná. U žen je vzácné, když si dokážou dělat srandu i ze sebe.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.