VaclavZeman

Sledovali jste Petru v Miami?

Já to tak vždycky prožívám! A ta satisfakce! Obvolával jsem Jirku (tátu Petry), že musíme zajít na pivo. Já teda pivo nepiju, já kávu. Ta moje lvice prostě drtí naddimenzionálními smečemi holky o deset let mladší. Vedu si statistiku a je to tak. Na tenis je to prostě frajerka, ale když si vzpomenu na to, jak jsme se domlouvali, že ji budu doučovat angličtinu… 😄 Asi si ji dovede představit podle toho, jak mluví po zisku trofejí… 😁 Ale stejně to nevyšlo, vždyť je tady jen čtvrt roku a zbytek vždy tráví v zahraničí a video vysílání by nebylo moc dobré.

Sledovali jste to? Děkuju.

Odpovědi
elkon

Jasně, je to kočka. I bez toho tvého zmateného románu.

paul1

Ano,koukal jsem a fandil. Je fakt dobrá.

boze muj

Ne, ale udělala mi velkou radost, Petru mám z našich nejradši. Nemachruje, prostě hraje svůj tenis. To úplně stačí