terry

Sledovali jste někdo v TV Ninja Factor? Soutěžící maj můj obrovský obdiv.

Podávají neuvěřitelné výkony. Ať to už je hasič nebo olympionik.

Nejlepší odpověď
Maggie.b

Ano, sledovala! Poté jsme si doma s bratrancem udělali svůj vlastní! Byla to neuvěřitelná zábava…! :D

Další odpovědi
HDMI

Ano,super pořad.Bylo by dobrý kdyby něco podobnýho vzniklo u nás.

fablen

Maggie.b: rozběhli se a skočili na zavřené dveře se snahou udržet se za vršek dveří, zhoupnout se v koupelně na závěsu a přeskočit vanu plnou horké vody, poklicema od hrnců odráželi útoky létajících jablek od neviditelných útočníků

U nás byla soutěž WipeOut. Myslím, že na Ninja Factor bysme dlouho hledali vhodné adepty.