Mravenec

Slavíte Dušičky, nebo Halloween?

Myslím dušičky – památka zesnulých

Halloween – běhání v maskách a žebrání sladkostí. 😁

Za mne dušičky.

Nejlepší odpověď
Drap

Neslavím ani jedno. Dušičky uznávám jako svátek křesťanský a svátek naší kultury.

Další odpovědi
marci1

Památku zesnulých. Navštívíme hroby zemřelých příbuzných, známých, zapálíme svíčku, položíme živé květiny – což symbolizuje víru ve věčný život. 🙂

anonym

Uznávám, jako křesťan, svátky Všech svatých. Ale Halloween?

JájsemRaibek

Neslavím ani jedno, ani druhé. Myslím, že dušičky slavit nelze a Hallowen to ne, já se totiž strašně bojím bubáků.

MirKop

Oboje

Sergej

Ani jedno ani druhý.

anonym

ani jedno a pokud to jde, tak všechny svátky slavím prací

ReHu

Přestože na hroby jezdíme vcelku pravidelně, na Dušičky nevynechámě nikdy.
Halloween velmi střídmě. Za oknem mám keramickou dýni se zapálenou svíčkou. 🙂

Lamalam

Neslavím ani jedno.