annas

Slavíte dnes Mezinárodní (Světový) den použitelnosti?

Ráno zmínil ČRo tento svátek v přehledu dnešních významných událostí…

Víte, o co jde? Nikdy jsem si tohoto pojmenování nevšimla.

Nejlepší odpověď
Andělé

Také to slyším poprvé…nedokážu si pod tím vůbec představit o jakou použitelnost jde…

Další odpovědi
anonym

Jé,hlavně,aby v práci neposlouchal rádio manžel!Já to slyším poprvé,ale věřím,že on by mi vysvětlil,jak a proč se slaví den použitelnosti.

led

Nie je to náhodou ten slávny deň použiteľnosti manžela na domáce práce?
:)

vagra

Přestože slavím takřka všechno s chutí a rád, přiznávám, že jsem SDP ještě nikdy neslavil.
Domnívám se, že pokud se nedovím o co jde, že ani slavit nebudu..:-((

Doplňuji:
Pokud jde o použitelnost k některým fyzickým aktivitám, říkám rovnou, že v mém věku bych byl s těmi „oslavami“, velice opatrný…:-((