Drap

Slavili jste dnes s královnou její devadesátiny?

Nejlepší odpověď
anonym

A co já s ní mám společného? Ona taky se mnou neslavila kulatiny!

Další odpovědi
led

Nie, nechala som ju v tom samu. Ale nedalo mi krátko, asi minutu, pospomínať aj na začiatky jej panovania, keď nahradila svojho predchodcu, ktorý si dovolil zamilovať sa do nešľachtičnej smrteľníčky.

Ďakujem Dismasovi za upozornenie vo vážnej chybe.
Zaľúbeného kráľa vystriedal jej otec. Pomýlila som si ju s jej matkou Alžbetou.

Kepler

Šmánkote, bez patřičné úrovně by to nemělo ten šmrnc, takže jsem radši neslavil. Já bych se ani nebyl schopen naučit tu jejich lidovou dvorní etiketu. Leda bych dostal buranskou výjimku…

terry

Ne.
Proč bych měla?

briketka10

Ne. Jsem smutná, protože zemřel můj
oblíbený zpěvák Prince. Nevím, proč
bych měla slavit narozeniny královny,
která mi nic neříká.

Dismas

Ne, sice mě zvala, ale nemám tolik zbytečného času, abych slavil narozeniny královny nějakého bezvýznamného ostrůvku.

Agneta

Samozřejmě, bohužel nemohu uvést kde a kdy jsem s kým byla, ale bylo by to zajímavé…:DD

Dismas

led: Ona nenahradila krále, který se zamiloval do herečky. To udělal její otec.

led

to sú mi veci. Ano máte pravdu .