anonym0055

Jak to udělat, abych měl vlastní instalátor, který nainstaluje skrytou složku a nezmění ji na viditelnou?

Měl bych tu otázku možná spíše pro nějakého IT. Tak snad mi tu někdo poradíte, ať nemusím hledat a registrovávat se ještě na tyhle fóra 🙂. Mírně edituji demoverzi jedné hry a právě jsem si k ní vytvořil vlastní instalátor pomocí programu Install Creator 2. Potřeboval bych, aby jedna složka ze souborů hry zůstala skrytá (a koncový uživatel ji tedy neviděl bez předchozího nastavování), jenže když vytvořím instalátor a posléze ho spustím a jako na test hru nainstaluji skrze něj, složka, která byla původně skrytá, je po této instalaci normálně viditelná. Nevíte, jak to udělat, abych měl vlastní instalátor, který nainstaluje skrytou složku a nezmění ji na viditelnou? Díky předem.

Odpovědi
anonym

Nepoužívám Install Creator ale program NSIS zde http://nsis.sou­rceforge.net/Ma­in_Page … ten umoznuje nastavit libovolnemu souboru ktery instalujes ruzne atributy vcetne „SetFileAttributes HIDDEN“ , tedy bude skrytý