zvonisek

Skončím někdy v životě v blázinci?

Nebo na psychiatrii? Když mám stále strach o své zdraví?

Nejlepší odpověď
Edison

Tys tam už dávno měla být.

Další odpovědi
ivzez

Někteří z nás si myslí, že už tam jsi. (–:

Drap

Zcela jistě.

klob1

To záleží jen na tobě a tvém okolí. A okolnostech v životě.

led

Strach o svoje zdravie zatiaľ nie je dôvodom pre ubytovanie v blázninci.
Pri čítaní niektorých tunajších príspevkov je možnosť, že lekári spravia výnimku a v záujme vášho zdravia vás (aj nás) uchránia pred internetom.

Palpatine

To záleží na posouzení kvalifikovaného psychiatra jak rozhodne na základě vaši posudků.

Klaproth

Ano. Už dávno jsi tam měla být.

orwell

Doporučuji ti nakouknout do knihy psychiatra Radkina Honzáka a Renaty Červenkové „Všichni žijem´ v blázinci“. Zjistíš, že už tam jsi a jestli tam zůstaneš, záleží na tobě. Já bych doporučoval míň se hlídat a víc se věnovat nějaké bohulibé činnosti. Práce kolem sebe máš určitě dost, stačí se jen rozhlédnout. Naše tělíčko si většinou nějak poradí samo (zejména v mládí), tedy naštěstí. Že tam občas něco rupne, křupne, zabolí, je normální. A neber se tak vážně, on se bez nás ten svět nezhroutí, je nás už přes 7 miliard! Já mám do „penálu“ mnohem blíž a nijak se tím nestresuji 🙂