Rokio

Může někdo někoho poslat do blázince, protože ho vytáčí, ale přitom dodržuje právo a základy etikety?

Mám na mysli, že někdo nebo skupinu lidí vytáčí jeden jedinec, ale tento jedinec respektuje právní předpisy a základy etikety. Může tento jedinec skončit v blázinci?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud tak rozhodne lékařská zpráva, tak ano.

Další odpovědi
Kelt

Má pro tebe cenu vytáčet lidi, pokud si myslíš že dodržuješ etiketu. Chceš vytáčet lidi a dostat se do blázince a myslet si, že máš pravdu, nebo se naučit chápat lidí s tím, že přehodnotíš své názory a hodnoty?