jirka F

Skončili byste při dnešních závěrečných zkouškách v autoškolách na psychiatrii?

Stejně jako já, když ještě takové otázky nebyly.

Odpovědi
JežíšKristus

Řidiče nesmí nic překvapit:-)

dubraro

Na psychiatrii asi ne, i když napoprvé bych asi zkoušky neudělal.

Emefej

Ze zkoušek ne, občas mám pocit, že na psychiatrii skončím z důvodu chování ostatních účastníků provozu.

elkon

Takový člověk nemá za volantem co pohledávat.

cukrar

Neskončíl, páč nemám problém s předpisy.¨

jirka F

Elkone: A tobě by se to samozřejmě stát nemohlo ty jsi dokonalý :))

elkon

Nejsem dokonalý, ale ani magor. Já jsem udělal zkoušky bez problémů, nedělal jsem z toho vědu.