Avatar uživatele
astroamateur

Škodí sledování televize při večeři?

Zajímá mě taková otázka.Tedy konkrétně by to zajímalo mé rodiče zda-li televize škodí když ji budu sledovat u večeře. Prý,že se mi to jídlo neprotráví apod.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Gami.Pet před 4056 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Ano, škodí.
Určitě ne ale organismu, kterému TV vyvolává klid a pohodu, spíše škodí zvyklostem spolustolovníků.
Záleží tedy na jedinci.
Názor
Doplňuji:
Pokud jsi tedy u TV s jídlem v naprosté pohodě, víc bude tvoje praktika škodit těm rodičům 😁

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Led_

Dobré jedlo sa nemá len jesť, má sa vychutnávať, podielať sa na tom všetky zmysly.
Pri jedle, ak pozeráte pri tom TV, či vykonávate inú činnosť, rozptyľujete svoju pozornosť, môžte nedostatočne rozžuvávať kusky jedla, čim zhoršujete pracovné podmienky svojej tráviacej sústavy. Na televízny program sa tiež nemôžte plne sústrediť, pozornosť prerušujete pohľadom do taniera /svojho/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Přímo zřejmě neškodí, ale kvůli dobrému zažívání by se mělo jíst v klidu a tichu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Určitě by se při večeři mělo večeřet a né zabývat se okolnostmi. Nejlépe je u večeře si s někým povídat o zážitcích ze dne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Dovolím si výhradně nesouhlasit s l564-mluvení při jídle není nejlepší.
Obecně se říká, že je to špatně a jak píše Drap, nemáš klid. Sám se ale lépe soustředím na jídlo při sledování nějakého pořadu a co bych normálně zhltal za 2 minuty, jím 15 minut a nemám s trávením nebo podobnými věcmi žádné problémy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Děláš-li u jídla další věci jako čtení nebo koukání na tv,tak toho sníš víc,než bys snědl normálně,ale spíš jde o to,že si jídlo dalšími činnostmi tolik nevychutnáš.Na druhou stranu já u jídla vždy čumím na film a je mi to celkem jedno.Hlavně,že mi chutná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

pokud neveceris napriklad kapra tak by nemelo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Samozřejmě. Sledování televize škodí i při večeři.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek