Škoda na autě

Menší dotaz. Byl jsem svědkem pošlapání kapoty u auta kamarada a chtel jsem po pachateli aby mě ukazal občanku jak se jmenuje a kde bydlí aby to mohl dát kamarád na policii je to trestný čin nebo něco takového?

Odpovědi
mojitek

Umyslne poskozovani cizi veci …
PS : zcela urcite tam zanechal dakt.otisky…takze dukaz jasny
SONIC222 : vzdyt ty otisky muzou srovnat,protoze ho lapnul prece. Oni uz to znej nejak dostanou…

anonym

musel by jste ho tam čapnout a počkat do příjezdu policie.. pak si myslím, že se to bude už těžko dokazovat.. je to tvrzení proti tvrzení, jestli jste to viděl jen sám.. Jinak pokud mu to seberete násilně, tak může on pak popotahovat u policie vás..

sonic222

otisky jsou k ničemu, policie s nima nic neudelá pokud je nemá v evidenci, ale i tak mu nic nedokážou. je to sice trestný čin, ale pokud ho u toho přímo nechytne policie, tak je to těžký…Kamarádovi doporučuji v takových situacích jako prevenci D.A.S. pojišťovnu právní ochrany..www.das.cz