Skenování u tiskarny EPSON SX 410

Dobry den,mam problem se skenovanim u tiskarny EPSON SX 410 v navodu to neni popsane jen kopirovani to zvladam ale vubec netusim jak skenovat do PC prosim poradte uz opravdu nevim co s tim ☹

Nejlepší odpověď
mosoj

Rád bych pomohl, ale já jsem Canoňák.
Přesto jestli má tiskárná menu v češtině tak by to neměl být problém, držet se pokynů.
Většinou každý skaner má možnost skanovat přes poměrně složitý ovladač, kde se dá nastavit kde co, a pokud tomu člověk nerozumí, nevyzná se v tom. Nebo je tam jednoduchý ovladač kde se vybírá po jednotlivých krocích.
Volí se dokument nebo foto, kam uložit,a jestli barevně nebo BW.
Zkus to několikrát a určitě se to naučíš.

Harry50

Ahoj.Mám tuhle tiskárnu a při instalaci se na ploše vytvořili tři zástupci.Jeden je epson scan(otevřená tiskárna).Jinak to probíhá takhle.Zapne se tiskárna,dá se dokument,klikne se na PC epson scan a uloží se to do dokumentů.S poz­dravem Harry