Valíček

Jak skenovat?

Co mám dělat,když potřebuji něco oskenovat a objeví se mně tam tohle:Nelze komunikovat se skenrem,code 5,155,50.Tiscarna je nová-canon, USB kabel je připojený.Mohlo by to být kvůli tomu kabelu, že není od této tiskárny, ale od starého Lexmarku?
Doplňuji:
Instalační CD jsem do počítače stáhnul, je to všechno nainstalovaný.

Odpovědi
isteron

Treba nainštalovať tlačiareň do PC z inštalačného CD.. Ja mám Epson, ten má káble cez usb. A program sa ovláda na PC a nie na paneli tlačiarne. Na tlačiarni ide len kopírka, aj bez PC.

anonym

U skeneru je velice důležitá délka kabelu některé ještě zvládnou 2 m délky, ale já měl scener od HP a ten mi už 2 m kabel nebral. 1,5 m šlo v pohodě.