Avatar uživatele
barnajka

Jak naskenovat knihu tak, aby se mi neukládala každá strana zvlášť jako samostatný soubor, ale jako 1 soubor pdf?

Chci si např. naskenovat učebnici, ale potřebovala bych, aby se mi to uložilo vše najednou jako jeden soubor ve formátu pdf. Místo toho se mi ukládá každá oskenovaná stránka zvlášť, což je nepraktické.
Je to něco v nastavení tiskárny?! Jde někde něco nějak nastavit, aby se vše ukládalo do 1 souboru… a nebo je potřeba všechny jednotlivé stránky teprve po naskenování sloučit do jednoho celku? Kde a jak se to dělá?

Děkuju všem za rady

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Lenjička, fesoj před 4768 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lenjička

Ahoj 🙂 NAinstaluj si tento program 🙂 Je to velmi jednoduché, jen na začátku nastavíš kolik bude stránek celkem a ono to bude ukládat a ukládat, dokud nebude hotovo 🙂

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/os­tatni/scan-to-pdf/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Já...

V současné době už některá – běžně dostupná – skenovací zařízení nabízí skenování více stránek do 1 souboru. Po naskenování 1.stránky se zeptá, přejete-li si skenovat další stránku či ukončit skenování. Jen se rozhodnout. Nicméně pochopil jsem, že Váš scanner toto zřejmě neumí… Možná vám pomůže SW, který vám tady nabízí jiný odpovídající…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Já používám multifunkce od Canonu a tam to ovladače skenerů umí. Jenom si zvolím jestli chci uložit jako PDF a skenuji 1. sken, další sken se ptá jestli chci do souboru nebo zvlášť.
Doporučuji si nejprve prostudovat pořádně možnosti ovladače. Možná že budete překvapená.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek