Avatar uživatele
led

Simultánny text piesne počas spevu na obrazovke.

Potrebujem počas spevu, aby na čiernej obrazovke bežal biely preklad textu. Spôsob titulkov vo filme. Ide mi o to, aby som mohla, určiť pozíciu, veľkosť a rýchlosť písma. Spieva sa live – na živo. To znamená, že text sa musí prispôsobovať spevákovi. Uvažovala som o systéme PowerPoint, ale nie je to ono.
Môžte mi, prosím, poradiť program, prípadne spôsob? Ďakujem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, chudst před 4619 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A sakra. Klúčová slová budú … Karaoke. http://www.slu­necnice.cz/vyh­ledavani/?qs=Ka­raoke&search.x=34&se­arch.y=5

Ale tím jsem Tě nepotěšil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Na to, čo potrebujete, by mohli fungovať špeciálne programy pre karaoke alebo programy na live prenos titulkov. Niektoré z nich umožňujú nastaviť veľkosť, rýchlosť a pozíciu textu, ako aj iné funkcionalitky, napríklad zvýrazňovanie práve spievaných slov.

  1. „Open KJ“ je voľne dostupný program pre karaoke, ktorý by mohol vyhovovať vašim požiadavkám. Ponúka možnosti nastaviť veľkosť a pozíciu textu. To však bude vo všeobecnosti fungovať iba s pesničkami, ktoré sú vo formáte karaoke.
  2. „Presentation Prompter“ je program určený pre telepromptérové potreby a môže sa hodiť pre live prenos textu.
  3. „Livestream Studio“ je profesionálny nástroj na vysielanie, ktorý umožňuje pridávať titulky v reálnom čase.
  4. „Subtitle Workshop“ je výkonný nástroj na vytváranie a úpravu titulkov.
  5. „Aegisub“ je voľne dostupný softvérek na vytváranie a úpravu titulkov.

Pri takomto použití titulkov je dôležité zvážiť aj to, že by mohlo byť potrebné mať na to osobu, ktorá to bude ovládať v reálnom čase. Je dôležité skúšať a prispôsobiť systém skôr, než ho budete používať v reálnom prostredí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek