kosaaaak

Simulátor myši

Je nějaký program, který by dokázal v předem nastavenou dobu provést naplánované akce myší jako kliknout na určité místo na ploše, držet stisknuté levé tlačítko a přetáhnout ho z jedné strany obrazovky na druhou ve velice krátkém intervalu?

Odpovědi
kudm05s

Program s takovou funkcí neznam, alternativa je časové spuštění, či časová úloha (obsaženo v některých windows ), určitě by nebyl problém takový program naprogramovat, ale práce s myší v systému potřebuje zpětnou vazbu (člověka), přednastavená úloha kurzoru by mohla zkolabovat na nějaké nepředvídané události ať už by se jednalo o nějakou hlášku Win.. či antivirový program, okno v popředí atd..