DIH

Síla v zápěstí

Jak můžu posilovat sílu v zápěstí.?

Nejlepší odpověď
mojitek

  1. dělej kliky na kloubech
  2. vem si tužku-do prostřed uvaž provázek tak půl metru dlouhý a na druhý konec uvaž třeba matičku (nebo nějaký malý závažíčko prostě)..Zápěstí cvičíš namotáváním provázku na tužku-velmi účinný cvik

Doplňuji:
Reezo : tenhle cvik používají boxeři -včetně vrcholových… Vůbec jsi to nepochopil.Zkus si to namotávat alespon 5 minut a pak dej nějakej příspěvek.Čus

Další odpovědi
cochee

Najdi si na netu hračku PowerBall.

Reezo

na co si kupovat powerball, když kliky jsou daleko účinější a posiluje tím člověk skoro celou horní polovinu těla. Jsou různé pozice z kterých se dělají kliky.

tužka a matička, to zní jako cvik pro batolata 🙂 dospělí člověk zdolá matičku jak nic podle mě. změnil bych to na klacek a závaží.

pokud chceš utrácet peníze, tak si najdi na youtube přímo posilování zápěstí, tam je dost veciček na posilování.