Filipajdik13

Poradíte, jak je možné se v mladém věku seznámit s dívkou?

Seznámení v mladém věku dívkou

Jak by ste mi poradili se seznámení v dnešní době a to bez použití internetu, na internetových seznamce jsem strávil 5 let a jediné co z toho mám je NEFUNGUJÍ vztah co skončil. Znovu se seznámit mi nejde protože je tam velký počet mužů a málo žen. Ty placené seznamky jsem nezkoušel vůbec, které mladá holka do 25 let si zaplatí za členství 2000 kč, ty aplikace typu tinder a badoo vůbec jsem zavrhl úplně tam každou holku otravuje sto a více kluků. Zkoušel jsem obrátit se na seznamovací agentury, ale tam mi řekli že se na ně obrací lidi nad 30 let a to samé na speed dating. Do klubu a na diskotéky nechodím, protože nemám s kým jít moji kamarádi jsou buď doma u počítače nebo na zalibach kde holky nejsou. Proto bych se rád zeptal jestli je možné se vůbec někde seznámit, existují nějaké zájmy kde se holky a to hlavně ty nezadane a bez kamaradek vyskytují? A zkoušeli jste se někdy někdo seznámit třeba v divadle nebo kine nebo na koupališti či kavárně a holky jak by ste na oslovení reagovali?
Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Drap

Možností jsou stovky. Jediné co to chce jr chodit mezi lidi a bavit se s nimi, najít si koníčka kterému se věnují obě pohlaví. Od PC to nepůjde. Lze se seznámit v práci, při sportu, při kulturních akcích, ve vlaku, na dovolené, na ulici , v restauraci a spoustě dalších míst.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… a kde jinde než „v divadle nebo kine nebo na koupališti či kavárně“ si myslíš, že v dobách bez mobilů se dalo seznámit …

dubraro

Máš pravdu, že organizované seznamky nefungují. Z principu nemohou, protože každá přijatelná žena má dostatek nabídek v běžném životě, nemusí se hlásit do seznamky.
Nemáš pravdu, že by se nedalo seznámit na internetu. Na potenciální partnerku můžeš narazit v internetové diskusi, zájmově zaměřeném fóru, facebooku atd.
Zvaž také, jestli opravdu chceš partnerku, nebo jen sex. Ten se dá prostřednictvím internetu najít docela snadno, tam ženy skutečně aktivně inzerují.

Brblal

A co se seznámit v práci, když je muži asi 20 let a je tam asi stejně stará dívka, pak se ukáže že je také sama, a vznikne mezi němi vztah? U nás se takto 2 lidi seznámili.

Toxin

To je problém, který má každý neatraktivní kluk …
Holka aby se seznámila musí mít akorát vagínu a to jí už 4 000 tisíce let stačí k seznámení!
Kluk aby se seznámil :

  • musí mít sexy vzhled ale ne moc aby nebyl nevěrný
  • musí být vtipný ale ne moc aby se pořád nepředváděl
  • musí mít prachy ale ne moc aby se nad tou holkou moc nepovyšoval
  • musí mít auto ale ne žádný žihadlo aby po něm neletěly zlatokopky
  • musí mít nějaký kámoše ale ne moc aby s nimi stále nechlastal v hospodě
  • musí zvládat domácí práce ale ne moc aby to nebyl jen takovej bačkorovej typ

A teď se za těhle pravidel zkus s nějakou holkou seznámit!