Poradíte, jak je možné se v mladém věku seznámit s dívkou?

Seznámení v mladém věku dívkou

Jak by ste mi poradili se seznámení v dnešní době a to bez použití internetu, na internetových seznamce jsem strávil 5 let a jediné co z toho mám je NEFUNGUJÍ vztah co skončil. Znovu se seznámit mi nejde protože je tam velký počet mužů a málo žen. Ty placené seznamky jsem nezkoušel vůbec, které mladá holka do 25 let si zaplatí za členství 2000 kč, ty aplikace typu tinder a badoo vůbec jsem zavrhl úplně tam každou holku otravuje sto a více kluků. Zkoušel jsem obrátit se na seznamovací agentury, ale tam mi řekli že se na ně obrací lidi nad 30 let a to samé na speed dating. Do klubu a na diskotéky nechodím, protože nemám s kým jít moji kamarádi jsou buď doma u počítače nebo na zalibach kde holky nejsou. Proto bych se rád zeptal jestli je možné se vůbec někde seznámit, existují nějaké zájmy kde se holky a to hlavně ty nezadane a bez kamaradek vyskytují? A zkoušeli jste se někdy někdo seznámit třeba v divadle nebo kine nebo na koupališti či kavárně a holky jak by ste na oslovení reagovali?
Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď

Zlatý

Možností jsou stovky. Jediné co to chce jr chodit mezi lidi a bavit se s nimi, najít si koníčka kterému se věnují obě pohlaví. Od PC to nepůjde. Lze se seznámit v práci, při sportu, při kulturních akcích, ve vlaku, na dovolené, na ulici , v restauraci a spoustě dalších míst.

Další odpovědi:

Stříbrný

... a kde jinde než "v divadle nebo kine nebo na koupališti či kavárně" si myslíš, že v dobách bez mobilů se dalo seznámit ...

Stříbrný

Máš pravdu, že organizované seznamky nefungují. Z principu nemohou, protože každá přijatelná žena má dostatek nabídek v běžném životě, nemusí se hlásit do seznamky.
Nemáš pravdu, že by se nedalo seznámit na internetu. Na potenciální partnerku můžeš narazit v internetové diskusi, zájmově zaměřeném fóru, facebooku atd.
Zvaž také, jestli opravdu chceš partnerku, nebo jen sex. Ten se dá prostřednictvím internetu najít docela snadno, tam ženy skutečně aktivně inzerují.

Pokročilý

A co se seznámit v práci, když je muži asi 20 let a je tam asi stejně stará dívka, pak se ukáže že je také sama, a vznikne mezi němi vztah? U nás se takto 2 lidi seznámili.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1271
Zlatý marci1 951
Zlatý quentos 685
Zlatý ivzez 658
Zlatý iceT 646
Zlatý annas 597
Zlatý hanulka11 536
Zlatý led 493
Zlatý panenka 488
Zlatý zjentek 466

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.