GM

Seznam novinky

Ahoj,zprávy se mi při kliknutí na ně nezobrazují, zobrazí se mi 400 Bad request.
Poradí mi někdo? Díky.

Nejlepší odpověď
led

1– zlá adresa
2– server dočasne odpojený, preťažený…
3– zlé pripojenie alebo nepripojenie na internet
4– pomalá sieť, neotvorí sa v časovom limite

Další odpovědi
Bannas

znamená to -špatná žádost-či volba,patrně byl server mimo provoz,jinak by to mělo normálně fungovat.

Drahuška999

Ahoj, také jsem měl docela dost veliké problémy v poslední době s novinkami… NIcméně jsem si našlel jeden suprový web jménem https://www.cer­stvezpravy.cz/ , kde je spoustu nejčerstvějších novinek, takže už není třeba chodit na novinky a mám tam spoustu různých druhů a to hned na jednom místě :) Velice užitečné! Doporučuji.