izie999

Sex ve městě 2

Nevíte kde mužu tento film stahnout nebo se na něj kouknout.Nemužu ho nikde najít jen rusky.A taky jsem se chtěla zeptat jestli film Streetdance 3D bude jen v kině nebo pujde stahnout nebo se na něj kouknout?

Nejlepší odpověď
anonym

Film ve sex meste2 je na torrent cz.,jsou to ale stranky placene.

Další odpovědi
PostApMan

Aha, co na nápisu odpovědi.cz naznačuje, že je toto Warez fórum zabývající se nelegalní problematikou stahování autorsky chráněných filmů ?

Dobré své jsem řekl, teď k tomu filmu TADY si najdete adresy na stažení (Anglický dabing – titulky se připravují, více na titulky.com) :
http://www.war­center.cz/view­topic.php?f=39&t=­549735&start=15

Streetdance 3D vyjde také na Blur-Ray a DVD v klasické 2D verzy pro domácí použítí (pokud vlastní 3D LCD TV můžete si pak zakoupit i 3D verzy)