Vercule

Šetrná zubní pasta na bělení

Ahoj, měla bych dotaz… Jakou zubní používáte? Mám na mysli pastu bez peroxidu, ale šetrnou… Díky moc.

Odpovědi
moondoo.org

Biomed Superwhite s kokosem

Cizecek.M

Ahoj, já mám výbornou zkušenost se zubnípastou nanocare od krasnyusmev.cz a můžu jen doporučit.

Kajolka

Koukala jsem se na krasnyusmev.cz a ta zubní pasta je černá? To je ta, jak na ni dělal reklamu Leoš Mareš na svém IG? :)

Derrynka

Já jsem si od nich teď koupila tu sadu na domácí bělení zubů https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/setrna-zubni-pasta-na-beleni. No a co jsem byla překvapená, tak z toho, že k té sadě je zdarma i ta nanocare pasta :) To jsem byla moc ráda, protože jsem ji dlouho chtěla zkusit :)

Vercule

Jojo :D to je ona :) Já jsem docela dlouho váhala, než jsem si ji koupila… ale jsem blbá, no, měla jsem si ji koupit hned. Je perfektní, šetrná a zuby i bělí. Prostě perfektní péče.

Derrynka

Jo, tak ono šetrných zubních past, co zároveň bělí, opravdu moc není. Ale ta nanocare je v tomto skvělá.

Cizecek.M

Jojo, to je přesně ona :) A ano, je černá, ale jako nebarví, to klid :) Opravdu bělí a hlavně je šetrná.

da ny

Každou chvíli se otázka opakuje, hledejte v archivu.
Pátrejte ve složení takových zubních past. A abrazivní složky Vám nevadí?