annas

Setkali jste se s neuvěřitelnou shodou?

Událo se asi před 20 lety.
Na křižovatce se srazila tři auta a policisté při zapisování jmen řidičů zjistili, že se všichni tři jmenovali William John Miller a že se narodili v stejný den – 7. 11. 1922. Přitom nebyli příbuzní a každý pocházel z jiného kouta Persylvánie, kde se to stalo. A ještě něco – otec každého z nich se jmenoval David.

Nejlepší odpověď
BEAES

Je to neuvěřitelné,ale věřím, že se taková náhoda může stát, to je jako chytit všechny čísla ve sportce......

Další odpovědi
roxy52

Tohle je náhoda,který jen těžko uvěřit.Ba dokonce vůbec neuvěřit.

ten který je

Tomu se ani nechce věřit.Zajímavý je příběh o vraždě amerického prezidenta Lincolna,Kennedyho a jejich vrazích.

Hudler

Podle mě je to až moc nereálné. Neřeknu, kdyby to bylo u nás a srazili se dva lidé s příjmením Novák, ale jinak …

annas

Taky znám. Chtěla jsem ho vložit, ale říkala jsem si, že tento je určitě méně známý. Najde se jich určitě dost.

kvikal

http://www.mys­terydogs.cz/in­dex.php/Zahady-pochybne-az-podvodne/Lincoln-a-Kennedy-1-zahadna-stoleta-analogie.html