Džanička

Set top box – dá se napojit jeden set top box na dvě televize??

Nebo musí mít každá svůj. Nebudou se navzájem rušit???

Odpovědi
Jikra

Samozřejmě že se dá zapojit jeden dvoutunerový STB na 2 TV ale dost dobře si nedovedu představit ovládání těchto dvou TV jedním dálkovým ovladačem tedy pokud nestojí
vedle sebe.
Tak že každá TV musí mít svůj STB.

baghira

V zásadě ano, ale v obou TV poběží stejný program (málokterý běžný STB má dva tunery).

Pokud je TV připojená např přes scart, tak existují rozdvojky. A taky záleží na délce kabelů, že.