Sen z utery

Moje babicka rikavala,ze sen z utery na stredu zdava se ti osud dopredu.Jake mate zkusenosti s vyplnenim snu,ktere se vam zdaji nejen tu noc z utery na stredu?

Nejlepší odpověď
BEAES

Ve snech je docela rozdíl-
jsou sny, které nic moc neznamenají a co se uložilo z předešlých dnů v mozku, o tom se vám zdá.....
Ale jsou i věštecké sny, takové, že když se probudíte, nechápete, kde se vám to v hlavě mohlo vzít a máte ze sna divný pocit, že by to mohlo něco znamenat, v tom případě doporučuji se do snáře podívat, může vám to ledasco napovědět!

Další odpovědi
Nikuška

zadny. me se zadnej sen jeste nevyplnil.

lejla37

No, ono je to tak různě, někdy se to vypní a někdy se mi nic nezdá!

holčička

Vždy jak narazím na nějako situaci tak se mi zdá že se mi už o tom ve snu zdálo..