Moje babicka rikavala,ze sen z utery na stredu zdava se ti osud dopredu.Jake mate zkusenosti s vyplnenim snu,ktere se vam zdaji nejen tu noc z utery na stredu?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Valky před 5946 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Ve snech je docela rozdíl-
jsou sny, které nic moc neznamenají a co se uložilo z předešlých dnů
v mozku, o tom se vám zdá.....
Ale jsou i věštecké sny, takové, že když se probudíte, nechápete, kde
se vám to v hlavě mohlo vzít a máte ze sna divný pocit, že by to mohlo
něco znamenat, v tom případě doporučuji se do snáře podívat, může
vám to ledasco napovědět!
|
2Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst, anonym
před 5946 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
No, ono je to tak různě, někdy se to vypní a někdy se mi nic nezdá!
|
0
před 5945 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Vždy jak narazím na nějako situaci tak se mi zdá že se mi už o tom ve snu zdálo..
|
0
před 5935 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |