Ing.internet

Seká se mi Mozzila, co s tím?

i po opakovaném nainstalování se mi zamrzává prohlížeč. Dám zrušit proces a je to dobré a následně to zamrzne po chvíli. Chybí mi něco doinstalovat?

Nejlepší odpověď
Petra09

Ja ji taky chvili mela a zacla mi delat uplne to samy,nic nepomohlo,zkousela sem ji i odinstalovat a na instalovat znova a zaclo se to sekat stejne.Uplne to zmrzlo a neslo s tim hnout a tak mam zpatky Explorer a sem s nim spokojenejsi.

Další odpovědi
arygnoc

jejda.
odinštalovať, vymazať Document and setting/uživa­teľ/data aplikací/mozilla (pravdepodobne skryté súbory), upratať registry (CCleaner) a znova nainštalovať.

pred touto procedúrou ešte doporučujem skontrolovať, ži mozilla nebeží so zakázanými doplnkami (verzia od verzie sa líši).

srry, ale IE nie je východisko, to už potom radšej operu alebo v úplne najhoršom prípade chrome (i keď sa zlepšuje, ale má často aktualizácie), záleží na požiadavkoch.

zl@tk@

Zkus nižší verzi + restart PC.

balca

vyzkoušej Google Chrome ten je mnohem rychlejší a stabilnější