Avatar uživatele
nikolenka25

Scene Girls

Můžu být Scene Girl už ve 12 letech? Může Scene nosit brýle? Může Scene mít takové hnědo-blonďaté vlasy? :)) Předem děkuji za odpovědi :)
Doplňuji:
Mojim rodičům to nevadí, ve škoel to chvalí, poznámku nedostávam a viděla jsem holku které bylo 12 a je Scene :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4479 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
WeeBear

Máš v tom asi opravdu chaos, co?..

.. Pokud jsi viděla holku ve dvanácti letech jako ‚scene‘, tak se neptej, jestli jí být může. Když se koukneš na net, uvidíš hodně holek, které jsou ‚scene‘ a mají hnědo-blonďaté vlasy. A o brýlích nemluvě. Tak na co se nás vlastně ptáš?

Mimochodem, asi nemá smysl Ti do toho kecat, ale mám dojem, že na ničení očí tunou tekutých linek, očních tužek, či stínů máš ještě čas. Nebo jak Ti radil kolega. Ano, nalič se. A pak si dej sprchu. Nebo se projdi v největším děšti, také sranda.. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

http://veverko­va.blog.idnes­.cz/c/28640/SCE­NE-GIRLS-Hloupe-holky-posedle-modou.html

abys byla tou správnou Scene girl myslím, že by rodiče nerespektovali Tvé popsané ruce fixama, styl oblékání apod.přečti si celý článek a uvidíš co je k tomu potřeba, ve škole by byli asi taky proti a nevím jestli by jsi nedostala ještě poznámku..
styl Emo a Gothic jsou též pro starší..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Možná by nebylo špatné , vždy když tě napadne myšlenka že budeš Scene Girl, jít se celá opláchnout vlažnou vodou. Možná by to poohlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

jak dlouho vás bude bavit být Scene Girl?

Nejde ani tak o výzor, jako spíš, mno, nazvu to úlet.
Vždyť TOHLE snad ani nemůže být životní styl?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toga

Můžeš být co chceš kdy chceš… Jde jen o to zda ti to povolí rodiče… V Scene se moc nevyznám (jsem spíš na Emo a Gothic). Co takhle zkusit stránky o scene? A né tohle všeobecný informační centrum. Ale pokud jde o vlasy tak je to určitě nevyhraněný a můžeš si tam napatlat co chceš…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

scene netvrdí že jsou scene – koukni tady třeba ti to nějak pomůže

Zdroj: http://www.mys­tyle.estranky­.cz/clanky/jak-byt-scene.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek