9 řemesel

Sbíráte pěkné kameny/kamínky pro radost?

Já ano.Bohužel ty nejhezčí jsou prý absolutně bezcenné.To mi řekl znalec.A já nesouhlasím.Sbírám je asi tak od 10 roků, pamatuji si snad každý odkud je./první rande na „Skále“,krásná Švédka,místo kde jsem měl praktické maturity= v lese,ale také ten z čelního skla mého auta atd./A nad řadou z nich se musím smát ještě dnes,když si vzpomenu co se tenkrát dělo!A co vy? Máte také něco takového?Třeba talismánek,pro štěstí aj.?
Miroslave,změnil jsem avatárka kvůli Tobě,ale jak vidím houby platno,nezměníš názor,ne a ne.Ale budiž Ti útěchou, ANO mám vousy a nejsem ŽENA.Tak jdeme zpátky do starých kolejí.Jestli je tu někdo, koho jsem tím nerozzlobil, tak snad příště.
Přeji VŠEM dobrou noc a pěkné sny.Třeba i o ženě s vousy, jak je libo…

Odpovědi
Michal

Vážený pane,jestli tomu dobře rozumím,oblíbil jste si pana Miroslava,ale on není tomuto vztahu nakloněn.Smiřte se s tím,že jeho sny se obracejí k jiným věcem.Mějte kamínek,který Vám bude osobu Miroslava připomínat,toť vše.A naučte se číst mezi řádky.Asi by se Vám nelíbila obrácená situace s nadávkama a narušení vaší intimity by bylo bolestné.Ctěte intimitu i té druhé strany,zaslouží si to každý slušný člověk.Nebuďte usurpátor,jsou věci,které bych nenapsal tak jako vy.Termín vousatý muž a nejsem žena je poněkud divný .Zamyslete se nad sebou jestli nechybujete.?

ReHu

Kameny sbírám, ale nepamatuji si okdu ani kdy. Takže s nimi vzpomínky nespojuji. Jen se mi líbí 🙂.

BIGFOOT

kameny jsou krásný a mám jich taky zbírku.BIGFOOT
michale nejsem pokud vím blbec,ale vůbec ti nerozumím.humor přeci musí být a to miroslavst zvládá bravurné.a mám rád chytrej humor

Zdroj: mám rád opravdovou přirozenou krásu