Joker

Sázíte někdo na sportovní utkání?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Ja osobne ne , ale muj syn jde obcas vsadit " na tutovku " , ale jeste nikdy nevyhral. 🙂 -iv-

Další odpovědi
iceT

Ano, jen tak pro zábavu

jen tak sporadicky jednou dvakrát do roka,vyhrála jsem teda za dvacku 300,asi proto,že tomu lautr prd rozumím:-)

fablen

Ano, jen tak pro zábavu

sázím nepravidelně a pro zábavu – ne vždycky ale tutovky vyjdou a proto častěji volím nižší kurz a větší jistotu (vítěz i remíza)

dědapetr

Ne

tom004

Ne

quentos

Ne

gnosis

Ne

osobne ne, ale par kamaradu kdysi sazelo. tvrdili mi, ze jejich vyhry mirne prevysovaly vsazene penize. ale muj byvaly ucitel matematiky z gypmlu podle nekterych povesti sazi slozite systemove sazky a jednou mu to pry hodilo pres 100 taliru. ale mozna to byla jen nejaka skolni fama:)

filva

Ne