Lilinka B

Jaké šaty na věneček?

Jaké se vám nejvíce libi šaty? Mě vzadu dlouhé, vpředu krátké. 🙂
Dejte typy. 🙂

Odpovědi
Broukk

záleží na postavě a také na tom, jaký máš typ postavy, já třeba na svůj stužkovák měla vpředu krátké a vzadu dlouhé, jak píšeš a sklidila jsem s nimi velký úspěch, ale ty jsem si nechala šít u švadleny, také se to promítne na ceně, takže to zvaž, já je měla na sobě jen jednou a teď mi leží doma, právě o víkendu jsme byly s kámoškou koukat po šatech v galerce, v Harfě a už mají plno krásných, více společenského typu například v Infinite a méně společenké v obchodech, které ani nemusím vypisovat :)