1jirka22

Samsung Galaxy s5 mini, nebo Samsung Galaxy s4 mini ve?

https://www.al­za.cz/samsung-galaxy-s4-mini-ve-gt-i9195i-bily-d2411745.htm?o=2 vs https://www.al­za.cz/samsung-galaxy-s5-mini-sm-g800-charcoal-black-d1774688.htm?o=1
nejde mi o ty funkce, jako je například voděodolnost, měřič tepu a tak…
mně jde o výkon a teď vydali vylepšenou verzi Samsung S4 mini (lepší procesor čtyřjádrový snapdragon 410)
jaký je lepší procesor: Snapdragon 410 vs Exynos 3470?

Nejlepší odpověď
odik

Asi podle toho, co potřebuješ, ne? Potřebuješ odolnost proti vodě? Potřebuješ lepší displej? Potřebuješ větší interní paměť (pokud stahuješ hodně aplikací/her – ne vše jde přesunout na kartu)? Potřebuješ měřič srdečního tepu? Potřebuješ čtečku otisků prstů? atd.

Takže si kup ten, který splňuje vše co potřebuješ.

PS: S5 mini je samozřejmě lepší, ale to neznamená, že ji potřebuješ/vy­užiješ …

PS2: Neznám nikoho, kdo by u těchto procesorů narazil na limity = je jedno jaký vybereš (výkonu je víc než dost). Důležitější jsou RAM a ty jsou u obou stejné.

Další odpovědi
Nechápavé

S5 mini