Avatar uživatele
matxjka

sam v byte v 15ti letech?

zdravim, zajima me co se stane kdyz me chytej na byte samotneho, bez rodice, nejakou delsi dobu, planuju v 15ti na prazdniny vypadnout od rodicu do bytu a utahnout to z brigady, 7 hodin denne, na najem to vychazi atd… jen me zajima co se stane kdyz me tam chytnou, kdyz vezmem ze uz tam jakoze jsem, diky moc.

Zajímavá 0 před 835 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Jsi nezletilý, odpovídají za tebe rodiče. Mohou mít problém s úřady. A ty můžeš skončit v ústavu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Pokud ti to rodiče dovolí, tak v tom nevidím problém. Ovšem právní odpovědnost za tebe mají stále rodiče.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
matxjka

konkretne se chci zeptat, nasel jsem byt za 9000/mesic, je v tom zahrnuta voda, elek. atd… nebo to musim platit navic

Avatar uživatele
matxjka

budu ohejbat chrbat 7hodin denne, mozna i pres vikendy, moje mama by to nejspis podepsala

Avatar uživatele
_Bůh_

Nestane se nic, nikoho to nezajímá. Otázka je, kdo by uzavřel nájemní smlouvu s 15 letou osobou. Nikdo na tebe nečeká. Budeš mít i na kauci? Drobné opravy? Nadprůměrné služby kvůli zvýšeným cenám energií?

Avatar uživatele
matxjka

moje mama s tim nema problem, muze mama neco podepsat? ze bych tam byl 2 mesice proste?

Avatar uživatele
matxjka

jeste jsem zapomnel pripsat, ze cca na prvni najem uz budu mit nasetreno, takze pak zbejva zaplatit druhy mesic a aby mi zbylo na zradlo

Nový příspěvek