Kuře

Šáhání na malé Osmáčky

Dobrý den, koupím si od dvou různých chovatelů samičku a samečka tj. pár. Chtěla bych mláďátka, a chci se zeptat zkušených chovatelů nebo těch kdo mláďátka už odchovali, zda si budu moci na malé sáhnout, jestli mi to mamka osmačka dovolí a kdy bych si na ně mohla tedy sáhnout. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
samicek333

Já bych na ně, doku jsou ještě malá moc nesahala. Už mnohokrát jsem slyšela, že matka, když ucítila na svém mláděti nějaký jiný pach, se ho vzdala a to u hodně druhů zvířat. Takže já být na vašem místě, nechala bych jí porodit, aby trochu povyrostly a až budou už běhat, když je budete krmit, už to bude asi možný.

Další odpovědi
bubukaa

já tedy nemám skušenosts osmáky ale s morčaty, když se narodily malý tak jsem na ně mco nešahali jen tak že třeba jsem si ho pohladili a vrátili ho k matce takže nevím někdo říkáže se se na ně nemá nebo dokonce nesmí a někdo že je to jedno