Gus_Fring

S kolika sériema a opakováníma bych měl dělat klikovací challenge? Bude to mít účinek, když to budu dělat každý den?

Anebo naopak mi to zhorší výsledky, protože si svaly z tréninku s činkami neodpočinou? A klik bych měl dělat co nejpomaleji, ne? Je to lepší pro obtížnost svalů, ne?

Nejlepší odpověď
Edison

Už se chováš jako jiný nejmenovaný uživatel. Mnohem efektivnější bys měl zajít si do fitka a poradit se s odborníkem. Ten Ti poradí komplexně. Tady dostaneš tolik iformací, které mohou jít i proti sobě, pravděpodobně nebudou spolu jednotlivé věci korelovat… Mnohem efektivnější by pro tebe bylo, kdyby ses svěřil do rukou odborníka, který ti připraví kompletní program jak posilování celého těla tak případně i nějaký výživový program. Kusé informace odtud ti mohou i uškodit!