tendruhy

S čím mohu pomoct v době koronaviru?

Dobrý den, rád bych se nějak angažoval v pomoci s koronavirem, jenže neumím síť roušky, nemám 3D tiskárnu a peněz nemám moc. Mohu i přesto nějak pomoct? Napadá vás něco? Zaměstnaný jsem. Díky předem za odpověď

Nejlepší odpověď
da ny

Můžeš, podle věku a schopností, dovedností a možností,
třeba nakupovat, venčit psy nebo sázet stromky,
možných i organizovaných aktivit je více.

Další odpovědi
Edison

Možností je nepřeberně. Asi žiješ v nějaké bublině, kam nedocházej žádné zprávy. Hlavně, že je toho všude kolem spousta, co lidi dělaj, kontaktů na nepřeberné množství organizací s nejrůznějším zaměřením.

dudu

Jedním z prvních příznaků onemocnění koronavirem je ztráta čichu. Existuje snadný způsob jak přírodní cestou ověřit stav svých bližních. Sice jej všichni od narození ovládáme, ale chtělo by ujednotit postup. Nechceš napsat manuál?