frankie89

rýžová mouka?

Kde lze v Praze koupit rýžovou mouku?

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus prodejny racionální výživy. Tam bude určitě. Jinak se dá sehnat v e-shopu na netu a také ji už dnes nabízejí některé supermatkety.

Další odpovědi
elektrikář

Malé množství jde umlít v tříštivím kávomlýnku. Já v něm melu mouku z ovesných vloček do zápražky.Jinak se musí po zahuštění polévky vločkami pasírovat aby se odstranily z krémové polévky tvrdé plevy.
Doplňuji:
Hrst rýžové mouky můžeš dát do těsta na nudle. budou mít trochu jinou chuť.