Lukyn0

Rychlostní index kol

V techničáku mám napsáno, že mám mít rychlostní index kol „91T“, já mám však rychlejší kola „91V“. Dále tam stojí, že maximální rychlost auta je 175 km/h.

T = do 190 km/h
V = do 240 km/h

Logicky to nemá na auto žádný vliv. Může mi někdo s jistotou říct zda s tím na STK projdu nebo ne? Díky.

Odpovědi
Dochy

Už ses na to ptal. A bylo Ti odpovězeno a ne jen mnou. Pokud chceš mít 100% jistotu, tak se zeptej na STK. Já ti mohu dát jen 99.997% a pravděpodobnost, že tu bude přímo někdo z STK není příliš vysoká.