Lucie23

rychlejší běh ?

potřebovala bych zrychlit běh na 100 metrů nemáte nějaké rady krom chození běhat ? a když už tak jak chodit běhat třeba v kolik a jak dlouho .. nějaké cviky na svaly na běh, osobní zkušenosti, cokoliv jen né nějaké hloupé odpovědi tipu na internetu je toho dost..

Odpovědi
gecco

Né – „na internetu je toho dost“ – ale domluv se se svým trenérem či tělocvikářem…
:-OO

Jak si tak asi představuješ, že ti někdo – kdo tě v životě neviděl ani kejchnout!! – poradí jak běhat…???

Popina

Mě se běhá nejlépe v 6:30 a 45 min, ze začátku to byl vopruz,ale po týdnu bych běžela i dál, déle a rychleji, ale nejde to…